top of page

DJ na imprezy okolicznościowe

Cześć. Cieszę się, że trafiłeś na tę podstronę - domyślam się, że szukasz kogoś, kto potrafi rozkręcić wesele, bal sylwestrowy, osiemnastkę, studniówkę, spotkania biznesowe oraz wszystkie inne zabawy. Jeśli tak, to trafiłeś pod właściwy adres. Zastanawiasz się, czy warto mnie wynająć? Pewnie! Jestem DJ’em, dla którego profesjonalne prowadzenie imprez okolicznościowych nie jest żadnym kłopotem - wszystko dzięki doświadczeniu i niezastąpionemu sprzętowi.

 

Jasne, każdy DJ do wynajęcia powie to samo. Mnie jednak cechuje coś więcej. Przede wszystkim kultura w prowadzeniu zabaw oraz miła aparycja. Nie psuje zdjęć niedopasowanym strojem lub niestosownym zachowaniem. Jako zawodowiec znam się na miksowaniu oraz przebywaniu z ludźmi - kocham swoją pracę, a umiejętność w posługiwaniu się talerzami wyniosłem najpierw z kuchni, a potem biorąc udział w różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

Profesjonalne prowadzenie imprezy okolicznościowej
 

Dobry DJ powie, że nie ma dobrego spotkania bez nowoczesnego sprzętu. Oprócz korzystaniem z setek różnych gatunkowo utworów operuję również urządzeniami nagłośniającymi i oświetleniowymi. Wszystko po to, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia i poprowadzić imprezę okolicznościową w taki sposób, aby każdy miło wspominał spędzony czas. Nie jestem fanem byle jakich spędzonej zabawy. Zasada jest prosta – wynajmiesz mnie i moje wyposażenie, a ja jako DJ, zagwarantuje Ci doskonałą potańcówkę.

Oczywiście muzykę oraz wszystkie inne kwestie dopasuje pod konkretne okoliczności. Brakuje Ci mocnego brzmienia podczas Sylwestra? A może cenisz sobie spokojniejsze melodie, dostosowane pod osoby starsze? Nie ma problemu. Wynajęcie mnie nie ogranicza się do łupania piosenkami. Nie zmuszam nikogo do tańca, jednak mogę śmiało stwierdzić, że stopy uczestników będą same rwały się na parkiet. Jestem DJ’em, który podczas prowadzenia hulanki zadba też o różnorodne zabawy integracyjne – pozwala mi na to mój sprzęt dobrany specjalnie pod najpopularniejsze imprezy. To jak, chcesz mnie wynająć?

bottom of page