top of page

DJ na studniówki

Na 100 dni przed maturą każdy pragnie jak najlepiej skorzystać z ostatnich chwil wolnych od nauki. Oczywistym jest to, że na przedmaturalnej zabawie nie może zabraknąć poloneza, a także profesjonalnej oprawy muzycznej. Tańczyć potrafię, jednak wolę spełniać się w swojej branży. Doświadczenie zbierałem na wielu imprezach, gdzie nie brakowało osób w różnym wieku, więc jako zaprawiony DJ na studniówki jestem w stanie dostosować swój repertuar zarówno do uczniów, jak i nauczycieli bawiących się na wspólnej biesiadzie.

 

Moim celem jest sprawić, aby każdy moment był niezapomniany. Pomaga mi w tym profesjonalna oprawa muzyczna. Dzięki niej każdy uczestnik może być pewny, że na zabawie nie zabraknie klasycznych oraz nowoczesnych hitów pasujących pod klimat studniówki. Znane utwory to jedno, ale odtwarzanie ich na słabych urządzeniach nie jest zbyt mądre. Moim atutem jest posiadanie najwyższej klasy sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego, który od początku do końca będzie mi towarzyszył. Jestem DJ-em, który zna granice dobrego smaku, więc nie ma co liczyć na piosenki z nieprzyzwoitymi tekstami.

Profesjonalna aranżacja i kulturalne prowadzenie
 

Nie pcham na parkiet nikogo na siłę, jednak zawsze pragnę, aby każdy dobrze się bawił. Jako kreatywny DJ, podczas studniówki często będę też korzystał z mikrofonu. Angażuje się, a mój sprzęt nie jest tylko do ozdoby i odtwarzania powtarzających się kawałków. Mogę zapewnić, że moc mojej profesjonalnej oprawy muzycznej oczaruje każde nogi, które błyskawicznie poniosą ich właściciela na parkiet. W końcu wspólny taniec z nauczycielem to doskonałe podziękowanie za wspólne lata nauki!

OChcesz poznać mnie osobiście? Jestem DJ-em i wodzirejem w jednym. Cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz miłą aparycją. Każdego traktuje z szacunkiem, a uśmiech nigdy nie schodzi z mojej twarzy. Gwarantuje, że to w połączeniu z profesjonalną oprawą muzyczną spowoduje, że radość zawita do każdego uczestnika studniówki, który spragniony jest zabawy. Jeśli chcesz uzgodnić ze mną wszystkie szczegóły, to zapraszam do kontaktu.

bottom of page